آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

آیا مخزن پیش ساخته فلزی استوانه ای قابل تعمیر می باشد؟

با توجه به تولید مخازن استوانه ای پیش ساخته فلزی توسط شرکت هفت گردون پارس، قطعات یدکی به راحتی در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد گرفت و همچنین تعمیر و تعویض قطعات به آسانی توسط یک فرد نیمه فنی انجام می پذیرد.

ترمیم لاینر آکوا مخزن پیش ساخته به چه صورت می باشد؟

در مواقع سوراخ شدن لاینر آکوا که می تواند به دلیل بهره برداری ناصحیح یا هر مسئله دیگری اتفاق بیفتد، کاربر می تواند به راحتی با یک چسب پی وی سی و مقداری از جنس لاینر دقیقاً محل آسیب را ترمیم یا اصطلاحاً آپارات نماید.

آیا مخزن فلزی پیش ساخته با روکش گالوانیزه یا رنگی در مناطق مرطوب نیز قابل استفاده می باشد؟

در مناطق مرطوب سعی گردد حتماً از فولاد گالوانیزه شده با درصد زینک بالای 200 گرم بر متر مربع استفاده گردد و نیز با وجود گالوانیزه با روکش زینک بالا، پشت دیواره نیز توسط لایه ای از اپوکسی محافظت دوچندان می گردد. این درصد زینک علاوه بر حفظ سازه در رطوبت مقاومت خوبی در مقابل خاک اسیدی نیز دارد.

مقاومت مخازن پیش ساخته استوانه ای در مقابل سرما و گرما چگونه است؟

مخزن پیش ساخته استوانه ای کاملاً مقاوم در برابر سرما و گرمای محیطی می باشد. همچنین لاینر آکوا استفاده شده در مخزن پیش ساخته فلزی دمای منفی چهل تا مثبت هفتاد درجه را به راحتی تحمل می نماید. همچنین به جهت جلوگیری از یخ زدگی یا انتقال گرمای بیش از حد به سیال داخل مخزن از لایه ای محافظ بین دیواره گالوانیزه و لاینر آببندی نیز استفاده می گردد.

سایر سوالات

مزایای مخزن پیش ساخته استوانه ای ذخیره آب چیست؟

از مزایای استفاده از مخازن پیش ساخته استوانه ای ساخت شرکت هفت گردون پارس می توان به طول عمر بالا، اجرای سریع، قابلیت دمونتاژ و جابه جایی، هزینه اجرا پایین تر از مخزن بتنی، گارانتی و قطعات یدکی فراوان، نداشتن تعدیل و هزینه های بالاسری اشاره نمود.

آیا مخازن پیش ساخته استوانه ای در برابر تندباد و زلزله مقاومت لازم را دارد؟

با محاسبات دقیق و در نظر گرفتن شرایط اقلیمی کشور ایران و همین طور اضافه نمودن برخی ساپورتها و پایه ها توانسته ایم سازه ای مقاوم در برابر بادهای شدید و زلزله ارائه نماییم. همچنین در طراحی سقف سازه و نحوه اتصال سقف به سازه، تحمل وزن برف و طوفانهای شدید به خوبی محاسبه گردیده است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

از ما بپرسید


    [best_selling_products per_page="1" columns="1"]