یکی از اجزای اصلی مخزن پیش ساخته ذخیره آب شرب لاینر آببندی یا همان لاینر آکوا می باشد و از آنجاییکه یکی از مشکلات مخازن قدیمی بتنی و فلزی غیر آببند بودن آنها می باشد، می توان به راحتی داخل مخازن قدیمی و فرسوده را با پوشش لاینر آکوا کاملاً آببند نمود. در نحوه اجرای لاینر آکوا چه در مخزن پیش ساخته استوانه ای عمودی و چه در مخزن پیش ساخته بتنی یا مخازن سنگ و سیمانی و فلزی هیچگونه تفاوتی وجود ندارد و به راحتی می توان لاینر مخازن پیش ساخته گالوانیزه را در مخازن بتنی پیش ساخته یا هر نوع مخزن قدیمی و فرسوده ای جهت آببندی استفاده کرد.

در مخازن فرسوده و قدیمی نیز همانند مخزن پیش ساخته گالوانیزه استوانه ای، لوله های ورودی و خروجی با لاینر جدید آببند شده و مخزن همچون روز اول آببند می شود.

در صورت بروز رانش در زیر مخازن بتنی امکان ترک خوردن یا شکستن دیواره یا کف مخزن وجود دارد و این مخزن غیر آببند می گردد. این پدیده در مخازن سنگ و سیمانی بیشتر است. همچنین در مخازن فلزی نیز پس از مدتی تماس آب داخل مخزن با دیواره فلزی موجب خوردگی و پوسیدگی مخزن می گردد. شرکت هفت گردون پارس با دارا بودن تجربه و توان اجرایی توانسته توسط لاینینگ مخازن با ورق های پلیمری آکوا این مشکل را برای سالها حل نماید. به این صورت که فقط مخزن بایستی قابلیت تحمل وزن سیال را داشته باشد و داخل آن به صورت یکپارچه با ورق های آکوا آببند می گردد. و این گزینه بهترین روش آببندی مخزن آب و مایعات می باشد.

ویژگیهای ورق لاینر آکوا:

سرعت نصب بالا

طول عمر زیاد در حدود پنجاه سال

عدم تغییر در رنگ و بوی آب

کاملاً بهداشتی جهت آب شرب مطابق استاندارد 1053 آب آشامیدنی

کشسانی و انعطاف پذیری زیاد

قابلیت ترمیم توسط اپراتور

[best_selling_products per_page="1" columns="1"]